...
 

Sieci komputerowe i telefoniczne

Nowoczesne technologie wymagają niejednokrotnie wprowadzenia do budynków zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych sieci komputerowych oraz skomplikowanych instalacji telefonicznych.

Instalacje komputerowe i telefoniczne są niezbędne w biurach, zakładach przemysłowych, hotelach, szkołach oraz wszystkich instytucjach publicznych. Urzędy, placówki prywatne i publiczne obecnie pracują na bardzo rozbudowanych sieciach teleinformatycznych. Podobnie mniejsze firmy, a nawet domy jednorodzinne wykorzystują instalacje teletechniczne. Dzięki sprawnej komunikacji między komputerami, oraz bezbłędnie zaprojektowanym liniom telefonicznym można przesyłać bądź przekazywać informacje nie ruszając się z miejsca.

Nasza firma oferuje wszystkim inwestorom kompleksowe usługi w zakresie montażu, modernizacji oraz konserwacji sieci komputerowych i telefonicznych. Wyposażamy prywatnych inwestorów, a także przedsiębiorstwa w wszelkiego rodzaju instalacje sieci komputerowych i telefonicznych.

W domach jednorodzinnych wykonywane są przemyślane instalacje teletechniczne umożliwiające w dzisiejszych czasach podpięcie każdego telewizora, dekodera, konsoli do gier, urządzeń do sterowania przez sieć, automatyki budynku, automatyki kotłowni zapewniając tym samym sterowanie urządzeniami przez sieć z dowolnego miejsca na świecie, a odpowiednio konfigurując telewizory i komputery w domu umożliwione jest przeglądanie na telewizorach zawartości komputerów, dysków sieciowych na których każdy domownik ma swoje zbiory filmów, zdjęć, muzyki.

Pracujemy na najlepszym sprzęcie oraz oferujemy najwyższej jakości i urządzenia składające się na cały system. Każdy system dostosowujemy indywidualnie do jego użytkowników i dlatego nasze działania przyniosą każdemu z Państwa najlepsze rezultaty bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Realizacje Elektrobud