...
 

Instalacje odgromowe

Jak niebezpieczne może być uderzenie pioruna w obiekt mieszkalny lub przemysłowy możemy przekonać się każdego roku w okresie letnich wyładowań atmosferycznych. Relacje telewizyjne z obszarów dotkniętych żywiołem ukazują katastroficzny obraz po przejściach burz. Wystarczy jeden piorun, by doprowadził on do zniszczenia całego dobytku. Najgroźniejszymi są głównie wyładowania iskrowe powodujące pożar, lub całkowite zniszczenie sprzętu elektrycznego znajdującego się w budynku. Instalacje odgromowe i instalacje uziemiające są w stanie uchronić budynek przed ogromnymi stratami. Zadaniem instalacji odgromowej jest przejęcie uderzenia pioruna, głównie niedopuszczenie do wyładowania bezpośrednio w budynek, oraz bezpieczne odprowadzenie ładunków elektrycznych najkrótszą drogą do ziemi, jednocześnie niedopuszczenie do wyładowań iskrowych mogących spowodować pożar lub wybuch. Instalacje odgromowe nie są obowiązkowe, jednak jak pokazują statystyki są one konieczne!

Oferujemy projekt i montaż na najwyższej jakości materiałach instalacyjnych. Posiadamy najlepszy sprzęt odgromowy: maszty odgromowe, uziom, iglice odgromowe, złącza kontrolne, uchwyty betonowe, uchwyty pod dachówkę, skrzynki kontrolne, drut odgromowy, bednarka. Posiadamy wszystko, co pozwala nam na kompleksowe wykonanie usług na budynkach jedno lub wielomieszkaniowych, na obiektach przemysłowych i wszelkiego rodzaju dużych obiektach państwowych i prywatnych. Proponujemy instalacje w wersji: ocynk galwaniczny, ocynk ogniowy, miedź, mosiądz, lakier, stal nierdzewna, aluminium.

Nasi wykwalifikowani pracownicy z największą precyzją i starannością wykonają dla Państwa pełne profesjonalne instalacje odgromowe wraz z protokołem pomiarowym. Instalacje są wykonane w sposób tak aby były jak najbardziej estetyczne dla budynku, praktycznie instalacje odgromowa nie widać. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji odgromowych i uziemiających oraz możliwie najszybszą realizację zleconych usług. Zajmujemy się także modernizacją istniejących już instalacji, dostosowujemy je do nowych potrzeb inwestycyjnych, oraz wykonujemy prace związane z konserwacją instalacji odgromowych.

Ofertę naszą kierujemy do wszystkich inwestorów indywidualnych, zarządców osiedli oraz właścicieli dużych firm deweloperskich.

 

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.

Realizacje Elektrobud