...
 

O firmie

Jesteśmy profesjonalną, wysoko wykwalifikowaną, rodzinną firmą elektroinstalacyjną pod nazwą ELEKTRO-BUD - Profesjonalne Instalacje Elektryczne działającą na rynku usług elektrycznych od 2002 roku. Kładziemy szczególny nacisk na fachowość wykonywanych usług, bezpieczeństwo i terminowość.

Posiadamy duże doświadczenie, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom solidność, rzetelność, oraz najwyższą jakość powierzonych prac. Wykonane instalacje elektryczne wykonujemy z dużą dokładnością, tak aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, niezawodność, funkcjonalność, oraz satysfakcję z solidnie wykonanej instalacji elektrycznej.

Posiadamy niezbędne uprawnienia elektryczne, by móc wykonywać, modernizować i naprawiać instalacje elektryczne. Niezbędna wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu elektroinstalacji - zdobyta przez wieloletnie doświadczenie, oraz naukę na uczelni wyższej - Politechnice Krakowskiej, Wydział Elektrotechniki. Pozwala nam to wykonywać zawód elektryka zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Wciąż podnosimy nasze kwalifikacje i śledzimy najnowsze trendy w elektryce, aby zapewnić jak najwyższą jakość usług i spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Każda zainteresowana naszymi usługami osoba zostanie potraktowana profesjonalnie, pomożemy wybrać Ci jak najlepsza opcję usługi, przy możliwie jak najmniejszym uszczupleniu budżetu. Nasze prace wykonujemy z dokładnością, dbając o zadowolenie Klienta, po wykonaniu każdej z prac wykonujemy pomiary kontrolne, by użytkownikowi nie groziło żadne niebezpieczeństwo, oraz wykonujemy dokumentację zdjęciową wykonanej instalacji, by ułatwić pracę ekipom wykończeniowym, jednocześnie nie narażając instalacji na przypadkowe uszkodzenia.

W naszych działaniach wykorzystujemy nowe i sprawdzone technologie, udzielając na nasze instalacje elektryczne 10-letniej gwarancji.
Z każdym Klientem podpisujemy umowę na wykonanie usługi, dzięki czemu Klient ma pewność, że wykonane zostanie dokładnie to czego wymagał od nas, w terminie, jak sobie życzył.

Wykonujemy także inteligentne elektroinstalacje dla domu.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, oraz konkurencyjne ceny. Faktury VAT.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, oraz wspólnej realizacji Państwa projektów. Będzie nam niezmiernie miło zaoferować Państwu pomoc i doradztwo stosownie do Państwa życzeń i potrzeb. Mamy nadzieję, że nasza oferta rozwinie obustronną współpracę, lub stworzy warunki do jej nawiązania.

ELEKTRO-BUD - PROFESJONALNE INSTALACJE ELEKTRYCZNE
mgr inż. Sebastian Wielowski
tel. 880 231 059
email: biuroelektrobud@onet.pl