...
 

Automatyka domowa

Poszukujemy komfortu i technik czy rozwiązań, które mogą nam go dać, a automatyka budynku do tego celu nadaje się idealnie i nawet jeśli jej już nie stosujemy to wybierając instalacje do swojego domu czy firmy wybieramy je tak, aby dało się je potem szybko przekwalifikować czy podpiąć do systemu. Zdecydowanie automatyka budynku to dla większości firm standard, który pozwala na obniżenie kosztów i to czasami nawet o połowę, ponieważ zastosowanie tego systemu i wszystkich jego możliwości sprawia, że oszczędzamy energię i automatycznie obniżamy rachunki za nią. Dzieje się tak, dlatego, że nic nie potrzebnie się nam nie pali, ani nie cieknie, a wiadomo, że zarówno za wodę, gaz i prąd płacimy i to czasami bardzo dużo.

To właśnie automatyka budynku jest czymś, co nam przynosi najbardziej ekonomiczne rozwiązania tylko musimy dać im szansę, gdyż wiadomo, że nie wszystko nam się zwróci od razu. Na zwrot każdej inwestycji trzeba poczekać i czasami nawet kilkanaście miesięcy czy lat i tak też przez nas powinna zostać potraktowana automatyka budynku, która w instalacji i konfiguracji tradycyjnej instalacji nie jest najtańsza, ale może nam po upływie czasu przynieść znaczne korzyści.

Wykonamy dla Państwa automatykę urządzeń takich jak bramy wjazdowe, bramy garażowe, furtki wejściowe, oświetlenia podjazdów, oświetlenia ogrodów załączane automatycznie po zmierzchu pracujące w wydzielonych godzinach, automatykę urządzeń domowych klimatyzacji i ogrzewania, systemu alarmowego i systemu wideodomofonowego, automatykę nawadniania, automatykę instalacji wewnętrznych i zewnętrznych gniazd i oświetlenia, automatykę rolet. Ograniczeniem poprawy komfortu życia poprzez zautomatyzowanie jest jedynie Państwa wyobraźnia, Państwo przedstawiają pomysł a my go wykonujemy wykonując odpowiednie do użytkowanie skonfigurowanie instalacji i urządzeń. Posiadamy duże doświadczenie i proponujemy klientom rozwiązania automatyki już na etapie wykonywania okablowania instalacji elektrycznej.