...
 

Alarmy, domofony, wideodomofony

Domofon został wynaleziony dla pełnej wygody i bezpieczeństwa mieszkańców domów jedno i wielorodzinnych, oraz na osiedlach zamkniętych. Zapewnia on komunikację pomiędzy domem, a osobą stojącą za bramą. Dzwonek do drzwi nie wymaga już wyjścia na zewnątrz, a nawet odpowiadania na wezwanie. Dzięki kamerom jakie mają wideo-domofony widzimy najpierw gościa, po czym uznając go za niepożądanego możemy nie ujawniać się. Pozwala to na komfort prywatności, nawet dla mieszkańców dużych osiedli i zachowanie pełnego bezpieczeństwa bez konieczności wynajmowania ochrony.

Domofony i wideodomofony chronią nas przed natrętnymi domokrążcami i akwizytorami, oraz przed kontaktami z osobami nieznajomymi. Do systemów domofonowych oferujemy Państwu systemy kontroli dostępu w pełnym zakresie, wraz z instalacjami alarmowymi i CCTV.

Realizujemy inwestycje w domach jedno i wielomieszkaniowych gwarantując fachowe doradztwo w dziedzinie zapewnienia ochrony i bezproblemowej komunikacji między domem, a furtką.

Proponujemy Państwu wykonanie pełnego zakresu działań związanych z wyborem systemów domofonowych i alarmowych, projektowaniem całej instalacji, montażem i serwisem oraz sezonową konserwacją sprzętu. Zapewniamy najnowszą technologię analogową i cyfrową oraz najlepszej jakości rozwiązania systemów dla każdej inwestycji, bez względu na jej wielkość.

 

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.

Realizacje Elektrobud